Tartu Ingerisoomlaste Selts

Seltsi uudised

2018 jõulude eel ilmus värviraamat “Väria Inkeriin”!

Värviraamat on ingerisoome memmede ja taatide lugudest ning Ingerimaast, mille on piltidesse pannud kunstnik Epp Katus. Väikesed vahetekstid piltide juures on nii eesti kui ka ingerisoome (!) murdekeeles. Raamatu koostamist aitas teha Tartu ingerisoomlaste selts, Taisto Raudalainen ja toetajana Suomi-Seura. Raamatut saab hetkel osta Tartus Veski 35 EIL büroost (5 eurot). On ka plaanis saata mõned eksemplarid raamatupoodidesse.

Et Ingerimaa lugudes, lauludes ja piltides kaotsi ei läheks, siis saavad nüüd nii suured kui väikesed oma värvid raamatusse lisada.

Inkerin kahvila!

Inkerin kahvila on koht, kus kohvi või teetassi juures kohtuvad inimesed, kel on huvi ingerisoome murdekeele vastu. On neid, kes luatii või huastaa (st murdekeeles juttu ajavad) ja neid, kes mõnuga mõne lause vanaema keelest meelde tuletavad ja neid, kes tahaksid teisi kuulates veidi õppida. Saadakse kokku kord kuus, omavahel kokkulepitud ajal. Infot saab küsida merje.malkki@gmail.com või Merjele helistades 510 8294.

Juhannus-juhla Inkerissä!

Sel suvel toimub Ingerimaal jaanipäevapidu 29. juunil Siiverskas. Eestist on plaan sõita peole bussiga. Sõit oleks 3 päevane, et jõuaks ka Ingerimaal mõnes külas käia. Huvi korral palume seltsi kaudu endast teada anda. 

You are donating to : Valimised

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...